سایت دوستدار کودک نحوه ایجاد این پیوندها

قوانین و مقررات فروش در سایت نی نی لپ

قوانین و مقررات فروش در سایت نی نی لپ : کالا ها بایستی با قیمت درج شده بر روی آنها در سایت ارائه شوند و از ارائه کالا با قیمت بیش از قیمت درج شده، خودداری شود و کالاهایی که قیمت مصرف کننده بر روی آنها درج نشده است باید با قیمت مصوب و تعیین شده در سراسر کشور ارائه شوند و برای تخفیف، فروشنده موظف است نسبت به قیمت اصلی مصرف کننده تخفیف را لحاظ کند که در غیر این صورت نوعی کلاهبرداری محسوب می شود.

ارائه دهندگان خدمت و مکان بایستی نرخ خدمت و مکان ارائه شده خود را مطابق با نرخ نامه دریافتی از صنف مربوط و میزان کیفیتی که در توضیحات بیان کرده است، ارائه دهد.

جریمه: در صورت مشاهده تخلف فروشنده موظف به پرداخت ۵۰ درصد بهای کالای فروخته شده به علاوه تعداد کالاهای فروخته شده از ابتدا می باشد. در صورت تکرار تخلف، منجر به بسته شدن پنل فروشنده و قطع همکاری از طرف نی نی لپ خواهد شد.

ارائه دهندگان خدمت و مکان در صورت مشخص شدن تخلف، به میزان ۳ برابر کل وجود دریافتی از مشتری جریمه خواهد شد. در صورت تکرار تخلف، منجر به بسته شدن پنل ارائه دهنده خدمت و مکان و قطع همکاری از طرف نی نی لپ خواهد شد.

قوانین و مقررات فروش در سایت نی نی لپ

فروشند مجاز نیست کالاهای مشابه با کالاهای اصلی را که توسط واحدهای غیرمجاز تولید می‌شوند را در سایت نی نی لپ به فروش برساند. همچنین اگر در توضیحات و تصاویر کالا از برند اصلی صحبتی شده باشد و کالا ارائه شده با توضیحات و تصاویر ارائه شده مغایرت داشته باشد، کالا غیراصل شناخته می‌شود و مجوز فروش در سایت نی نی لپ را ندارد.

ارائه‌دهندگان خدمت و مکان بایستی خدمت و مکان خود را با توجه به موارد ذکر شده در توضیحات داده شده در سایت ارائه دهند که هیچ گونه مغایرتی با آن توضیحات نداشته باشند. فروشندگان و ارائه‌دهندگان خدمت و مکان ملزم به رعایت تمامی موارد جهت حفظ اعتبار خود و نی نی لپ می باشد.

جریمه: در صورت مشاهده تخلف موارد ذکر شده، فروشنده موظف به پرداخت ۱۰ برابر قیمت کالای فروخته شده از ابتدا می باشد و قرارداد همکاری با فروشنده متخلف از سمت نی نی لپ فسخ خواهد شد.

ارائه دهندگان خدمت و مکان در صورت تخلف در موارد ذکر شده ۱۰ برابر بهای اخذ شده را بایستی به سایت نی نی لپ پرداخت کند و قرارداد همکاری از طرف نی نی لپ فسخ خواهد شد.5

اینستاگرام

فروشنده نبایستی اقدام به فروش کالاهای قاچاق، ممنوعه و کالاهایی که از طرف وزارت بهداشت تایید نشده اند بنماید و فروشنده باید قبل از ارائه کالای خود در سایت، تاییدیه آن را به صورتی کتبی از مدیریت دریافت نماید.

ارائه دهندگان خدمت و مکان بایستی مکان و خدمت خود را با توضیحات ارائه شده برای هر خدمت و مکان از لحاظ بهداشت، اصول اخلاقی با موازین جمهوری اسلامی مطابقت دهند و سلامت روحی، جسمی و اخلاقی مشتریان را مد نظر قرار دهند و خدمت و مکان خود را به تاییدیه مدیریت سایت برسانند. هرگونه سهل انگاری، عدم  مدیریت و عدم کیفیت از طرف فروشنده و ارائه دهنده خدمت و مکان که موجب به خطر انداختن سلامت جسمی، روحی و اخلاقی مشتریان شود برعهده فروشنده و ارائه دهنده خدمت و مکانی می باشد و در صورت عدم رعایت موارد فوق مسئولیت عواقب آن بر عهده خود فروشنده و ارائه دهنده خدمت و مکان می باشد.

جریمه: کلیه خسارت های نی نی لپ بر عهده فروشنده، و ارائه دهنده خدمت و مکان تخلف کار می باشد در صورت عدم رعایت موارد فوق تمامی خسارت های نی نی لپ به علاوه ۵ برابر مبلغ پرداخت شده مشتری بر عهده فروشنده و ارائه دهنده خدمت و مکان بوده و بایستی به سایت نی نی لپ پرداخت شود و قرارداد همکاری از طرف نی نی لپ فسخ خواهد شد.

فروشنده و ارائه دهنده خدمت و مکان بایستی در هنگام قیمت‌گذاری نهایت دقت را داشته باشند و موجودی کالای انبار و ظرفیت ارائه خدمت و مکان خود را مرتباً چه کرده و پنل فروش و ارائه خود را به روز نگه دارند تا در صورت اتمام موجودی و پر شدن ظرفیت، کالا، خدمت و مکان را غیرفعال کند و از قرار دادن موجودی نادرست و بدون موجودی در سایت نی نی لپ جداً خودداری کنند. لغو سفارش مشتری به دلایلی مانند: اشتباه در قیمت، عدم موجودی  فروش کالاهای ممنوعه، پر بودن ظرفیت خدمت و مکان اعلام شده در سایت و تغییر در ارسال کالا و تاخیر در ارائه خدمت و مکان، از فروشنده و ارائه خدمت و مکان مجاز نمی باشد.

و فروشنده موظف است در جهت ارسال کالا و ارائه خدمت و مکان به موقع عمل کند و تأخیر بیش از یک روز نسبت به زمان تعیین شده منجر به لغو سفارش خواهد شد.

جریمه: در صورت پیش آمدن چنین مواردی برای فروشنده و ارائه دهنده خدمت و مکان جریمه ای معادل دو برابر کمیسیون کالا، خدمت و مکان ضربدر قیمت سفارش گذاری شده که حداقل ۱۰ هزار تومان و حداکثر ۵۰ هزار تومان خواهد بود در نظر گرفته خواهد شد و در صورت تکرار این موضوع از طرف فروشنده و ارائه دهنده خدمت و مکان که خود باعث به وجود آمدن بی نظمی و اختلال در فروش سایت می شود با فروشنده و تامین کننده خدمت و مکان خاطی، رابطه همکاری قطع می شود.

فروشنده و ارائه دهنده خدمت و مکان بایستی با توجه به زمان مشخص شده در پنل اطلاعات کالا، خدمت و مکان، نسبت به ارسال و ارائه به موقع بر اساس زمان تعیین شده اقدام کنند.

در صورت عدم موجودی کالا و پر بودن ظرفیت خدمت و مکان، تامین کننده بایستی از موجود کردن آنها در سایت نی نی لپ، جهت جلوگیری از تاخیر در ارسال و ارائه، خودداری به عمل آورد. همچنین تامین کننده بایستی زمان دقیق تعیین شده در پنل را با در نظر گرفتن تمامی شرایط از جمله همزمانی تهیه کالا با دریافت سفارش، محاسبه کند و زمان دقیق را در پنل اطلاعات وارد نماید و میزان موجودی کالا و میزان ظرفیت خدمت و مکان بایستی در پنل تامین کننده به روز و مطابق با واقعیت توسط تامین کننده درج شود.

جریمه: تاخیر در ارسال کالا و ارائه خدمت و مکان با توجه به تاریخ تعیین شده در پنل برای مشتریان:

الف: کمتر از دو روزتاخیر، نیم درصد کمیسیون

ب: بیشتر از دو روز تاخیر، تمام درصد کمیسیون

تامین کننده بایستی با توجه به اطلاعات وارد شده در پنل و طبق سفارش مشتری، به تمام جزئیات سفارش توجه کرده و محصول یا خدمت و مکان خود را ارائه دهد.

جریمه: در صورت مغایرت در محموله ارسالی و خدمت و امکان ارائه شده به مشتری، تأمین‌کننده در ازای هر کالا، خدمت و مکان دارای مغایرت، ۹۰,۰۰۰ ریال از قیمت ارائه شده توسط تامین کننده در پنل اطلاعات، از حساب وی کسر خواهد شد و با توجه به بند ۸ در صورت مرجوع شدن کالا هزینه پست، رفت و برگشت کالا بر عهده تامین کننده می باشد که از حساب وی کسر خواهد شد.

ارسال به موقع فاکتور با توجه به زمان تعیین شده در پنل اطلاعات برعهده تامین کننده می باشد اما تامین کننده در قبال هزینه پستی آن مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت و هزینه آن بر عهده مشتری می باشد.

جریمه: در صورت عدم ارسال به موقع فاکتورهای درخواست شده توسط مشتری کل مبلغ فاکتور به عنوان هزینه از حساب تامین کننده کسر می شود.

اگر کالایی به دلایل ذیل توسط مشتری مرجوع شوند، تامین کننده مستلزم جریمه خواهند شد:

– مشکلات فنی

– معیوب بودن کالا

– مغایرت محتوا

– مغایرت رنگ

– کسری اقلام همراه کالا

-محصولات تاریخ مصرف گذشته

– کالای استفاده شده

– کالای غیر اصل (تقلبی)

– بالا بودن قیمت فروش نسبت به قیمت مصرف کننده چاپ شده روی کالا

– آسیب فیزیکی کالا با بسته بندی سالم

– اتمام مدت گارانتی

– اشکال در مدت گارانتی

– کارت گارانتی نامعتبر

– عدم وجود کارت گارانتی

– عدم وجود فاکتور

جریمه: جریمه مرجوعی کالا به دلایل ذکر شده معادل ۲ برابر کمیسیون ضربدر قیمت کالای سفارش گذاری شده حداقل ۱۰۰,۰۰۰ریال و حداکثر ۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال می باشد.

از زمان ثبت نام نهایی تامین کننده در سایت نی نی لپ، تامین کننده تنها ۲ هفته فرصت دارد نسبت به بارگذاری محتوای خود اقدام نماید و بایستی برای هر عنوانی که در سایت برای کار خود در نظر گرفته است حداقل ۲۰ مورد محتوا بارگذاری نماید.
تامین کننده موظف است پنل محتوایی خود را بروز نگه دارد و نسبت به پنل و محتوای خود متعهد باشد.

جریمه: در صورتی که تامین کننده از زمان تعیین شده در بارگذاری محتوا قصوری به عمل آورد، با احتساب آن دو هفته روزانه ۳۰۰۰۰ تومان جریمه برای وی محاسبه خواهد شد.

نی نی لپ
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0